Онлайн страхування – реальні можливості.

Онлайн страхування – реальні можливості.

Останні кілька років для громадян України та бізнесу видалися складними та небезпечними у всіх сферах. Необхідність перебудовувати життєвий уклад, роботу та ведення бізнесу пов’язана з обмеженнями безпеки та заходи захисту від Covid-19 змусили багатьох працювати онлайн. Це торкнулося цілих галузей економіки. У той же час, це дало поштовх розвитку електронної комерції бізнесу в режимі онлайн. Для багатьох з’явилися нові можливості, галузі економіки почали шукати нові моделі та перебудовувати свою діяльність.

Ще не закінчилася пандемія вірусу та міри обмежень, як Україна стала жертвою агресії, повномасштабної війни з боку Російської Федерації. Необхідність забезпечення безпеки населення під час ракетних атак, графіки відключення електрики та багато інших проблем вплинули на роботу та побут українців. Багато робочих процесів перейшли в режим онлайн і водночас у кілька разів збільшився час проведення бізнес-процесів.

При цьому не можна заперечувати, що досвід та напрацювання, отримані під час пандемії Коронавірусу, допомогли пом’якшити вплив війни на побут та бізнес країни. Що стосується саме страхової галузі, тут корисну роль відіграло онлайн страхування. Необхідність переукладання старих договорів страхування або оформлення нових за умови, коли багато хто виїхав за кордон або виявився внутрішніми переселенцями, сприяли збільшенню продажів страхових договорів онлайн в Україні.

Є багато випадків, коли необхідний страховий поліс, а відвідати офіс компанії немає можливості чи робочий час. Дізнатися вартість та купити страховий поліс онлайн ви можете тут.

Якщо ви зібралися завтра виїхати закордон і згадали, що потрібна страховка Зелена карта, участь у спортивних змаганнях або ж ви іноземець і їдете в Україну, це лише приклади деяких випадків, коли вам терміново знадобиться оформити поліс страхування. У таких випадках вас завжди допоможе оформлення договору страхування онлайн.Share via
Copy link
Powered by Social Snap